Debata z udziałem przedstawicieli EC Engineering Piotr Ninard, Hyundai Rotem Company – Marcin Jędryczka, Bartosz Chun, oraz Tramwajów Warszawskich – Michał Rak.


Boo Yong (Bartosz ) Chun od 1995 roku nie przerwanie pracuje dla firmy Hyundai Rotem HRC. Współuczestniczył między innymi w realizacji projektów pojazdów szynowych dla Grecji, Tunezji, Egiptu, Indii. Od roku 2019 pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego oddziałem HRC Polska. Odpowiada za terminową realizację kontraktu dla Warszawy w ramach prac świadczonych w Polsce.   


Marcin Jędryczka związany z branżą tramwajową od 2004 roku. Współuczestniczył w tworzeniu wielu projektów tramwajowych realizowanych w Polsce i zagranicą. Był szefem projektu najliczniej dostarczanego w ostatnich latach tramwaju SWING dla przewoźników Polskich i Zagranicznych. Od roku 2017 związany kontraktem z Hyundai Rotem . Współpracuje z HRC  od momentu przygotowania przetargu do momentu jego zakończenia. Odpowiada za prawidłową realizację kontraktu i uzyskanie maksymalnej satysfakcji klienta.


Piotr Ninard pracuje w krakowskiej firmie EC Engineering na stanowisku Kierownika Działu Koncepcji i Integracji Pojazdów. Jego zadaniem jest przygotowanie koncepcji pojazdów, integrację ich systemów oraz nadzór, od strony technicznej, realizowanych w firmie projektów, głównie pojazdów. Odpowiada również za szczegółowe analizy wybranych aspektów kształtowania pojazdów, takie jak skrajnia, kinematyka czy masa pojazdu. Poprzednio pracował w Alstom Polska na stanowisku Kierownika Działu Rozwoju. W dorobku ma m.in. przeprowadzenie kilkunastu całościowych projektów pojazdów, głównie tramwajowych.